Artykuł sponsorowany.

Nieprzerwanie od 2018 roku eksperci rynku nieruchomości obserwują niegasnący „bum” mieszkaniowy nad morze. Trójmiasto, czyli Gdańsk, Gdynia i Sopot wiodą prym w przyciąganiu nie tylko turystów, ale – jak się okazuje – nowych mieszkańców. Rynek mieszkaniowy wciąż jest nienasycony i nie brakuje nowych lokali do zasiedlenia.

Rynek nieruchomości w Trójmieście jest bardzo bogaty. Są tu zarówno historyczne, zabytkowe kamienice, jak i nowoczesne kawalerki czy kompaktowe mieszkania, ale także apartamenty premium, często z widokiem na morze. Ludzie nie tylko chcą mieszkać nad morzem, ale także w tego typu lokale inwestować.

Dlaczego warto mieszkać nad morzem?

Pomorze jest niezwykle intensywnie rozwijającym się regionem Polski. To tutaj, z uwagi na porty i dobrą siatkę komunikacyjną dróg, lokuje się wiele międzynarodowych firm, które czerpią też z potencjału studentów kształcących się w dobrych, nadmorskich uczelniach. Nad morzem, jak nigdzie indziej, prężenie rozwija się turystyka, która także napędza gospodarkę. W końcu – przyciąga świeże, zdrowe, nadmorskie powietrze. Bałtyk zachwyca o każdej porze roku…

Mieszkania nad morzem

Jak znaleźć mieszkanie nad morzem?

Z tym może być trudniej, ale nie musi. Rynek mieszkaniowy nad morzem, a zwłaszcza w Trójmieście jest bardzo obszerny. Można łatwo dać omamić się z pozoru atrakcyjnym ofertom mieszkaniowym. Z drugiej jednak strony tak duży wybór sprzyja złapaniu prawdziwych mieszkaniowych okazji zarówno na własne potrzeby, jak i w celach inwestycyjnych.

W tym momencie warto jednak dostrzec ważną i potrzebną rolę doświadczonych i znających się na wszelkich branżowych niuansach biur nieruchomości. Już od kilkunastu lat temu w Sopocie oraz Gdyni, a od niedawna także w Gdańsku i w Warszawie, działa Invilla. To kompleksowa agencja nieruchomości w Trójmieście, która została stworzona z pasji do pięknych wnętrz i funkcjonalnych rozwiązań. Zespół agentów nieruchomości z Invilla potrafi jednak nie tylko ocenić wygląd najatrakcyjniejszych w Trójmieście mieszkań, ale wie jak „obracać” nieruchomościami.

Prawdziwi pasjonaci

Markę, jaką stało się biuro nieruchomości Invilla, założyła Karolina Szwarc, prawdziwa pasjonatka nieruchomości i osobowość, której nie da się nie lubić. Od ponad dekady rynek nieruchomości premium, czyli luksusowych apartamentów i wyrafinowanych mieszkań stoi przed nią otworem.

Karolina Szwarc zbudowała wokół siebie zespół podobnych pasjonatów. Dzisiaj to zespół blisko dwudziestu osób, przed którymi Trójmiasto nie ma tajemnic w kwestii sprzedaży czy wynajmu mieszkań, apartamentów, lokali handlowo-usługowych, a także od niedawna podbijają oni rynek hiszpańskich nieruchomości.

Invilla jest także członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Pracownicy biur chętnie działają też charytatywnie, angażując się przede wszystkim w pomoc zwierzętom. Szczególnie bliskie są im pupile z „Sopotkowa”, czyli schroniska dla bezdomnych zwierząt w Sopocie.

Czy da się sprzedać lub wynająć mieszkanie bez pośrednictwa biura nieruchomości?

Można odpowiedzieć: tak, ale po co ryzykować? Praca biur nieruchomości zbyt często kojarzy się źle ze względu na prowizje od obrotu nieruchomościami. Wiele osób rezygnuje z tego powodu z pośrednictwa nie mając świadomości jak wiele można zyskać w relatywnie niewielkiej cenie.

Mieszkania nad morzem

Biuro nieruchomości Invilla od zawsze wyróżnia transparentność działania i przystępne ceny w stosunku do jakości obsługi. Każdy agent z zespołu Invilla angażuje się w dany projekt i obsługę klienta na przysłowiowe „dwieście procent” i bardzo indywidualnie podchodzi od obsługi. Na potwierdzenie tego jak wielu klientów zaufało już zespołowi Invilla niech będzie fakt, że tylko w 2021 roku, trudnym, popandemicznych czasie, biuro w swoim TOP10 zleceń miało nieruchomości o łącznej wartości ponad 34 milionów złotych.

Zaufanie agenci budzą nie tylko u najzamożniejszych klientów z terenu Trójmiasta, ale także u przeciętnych osób marzących o uczciwym, porządnym i przytulnym własnym mieszkaniu lub chcących zarobić dobre pieniądze na wynajmie lokali.

W czym pomoże Ci Invilla?

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami to bardzo szeroki zakres działania. To, w czym pomagają doświadczeni i certyfikowani agenci z zespołu Karoliny Szwarc to między innymi:

  • sprzedaż i/lub wynajem domów, mieszkań, apartamentów, lokali handlowych/usługowych,
  • pomoc w przygotowaniu nieruchomości na prezentację,
  • wspólne oglądanie interesujących cię nieruchomości – w tym pomoc w ocenie technicznej i wycenie,
  • wsparcie w finansowaniu nieruchomości,
  • pomoc w przygotowaniu dokumentacji nieruchomości pod okiem fachowców,
  • wyceny nieruchomości,
  • przegląd interesujących cię ofert z rynku zagranicznego,
  • sprzedaż i/lub wynajem apartamentów w Hiszpanii.

Mieszkania nad morzem

Jeśli jesteś na etapie poszukiwania mieszkania – zwykłego, klasycznego „M” lub nieruchomości klasy premium lub chcesz zainwestować pieniądze w nieruchomość do wykorzystania w turystyce – z pewnością potrzebujesz dobrego agenta nieruchomości. Takiego, który nie tylko pokaże ci kilka ofert, ale pomoże przebrnąć przez formalności, dokumentacje, a nawet proces pozyskania np. kredytu. Biura Invilla stoją otworem na terenie całego Trójmiasta, by dzielić się bogatym doświadczeniem i zaangażowaniem fachowców, którzy cale swoje serce wkładają w jedną z najprężniej rozwijających się branż ostatnich lat.

Invilla – dane kontaktowe:

Adama Mickiewicza 41

81-866 Sopot

Tel: +48 516 425 401

Email: biuro@invilla.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.