Artykuł partnera.

Z roku na rok smartwatche stają się coraz popularniejszymi urządzeniami. Nie ma w tym nic dziwnego! Nowe technologie zdecydowanie ułatwiają codzienne życie. Pozwalają z łatwością zaplanować pewne czynności, gwarantują dobrą zabawę i oszczędność czasu. Dostępne na rynku smartwatche zwiększają funkcjonalność telefonu. W przypadku dzieci często pełnią jeszcze jedną, ważniejszą funkcję- pomagają zadbać o ich komfort i bezpieczeństwo.

Smartwatch? Dla dziecka to świetny gadżet

Dorastający młody człowiek bacznie obserwuje świat. Uczy się pewnych zachowań, przyswaja normy i zasady społeczne. Obserwuje dorosłych, na co dzień korzystających z telefonów, tabletów, smartwatchów. Przejęci rodzice często wahają się, czy dobrym pomysłem  jest pozwalanie dziecku na korzystanie z dobrodziejstw obecnych czasów. Świadome i odpowiedzialne uczenie dzieci korzystania z najnowszych technologii, jest jednak niezwykle istotne. Urządzenia takie jak telefony czy smartwatche uczą najmłodszych odpowiedzialności, a ponadto dbają o ich bezpieczeństwo, niezależnie od tego, gdzie są! 

Zegarki dla dzieci ułatwiają korzystanie z telefonu. Zapewniają niemalże wszystkie funkcje, dostępne również w zegarkach dla dorosłych. Łączą się z komórką, pozwalają na odbieranie wiadomości i telefonów, ułatwiają kontrolowanie aktywności fizycznej podczas dnia. Oferują łatwy i szybki dostęp do muzyki oraz do aparatu. Ponadto dbają o bezpieczeństwo i komfort dzieci. Zegarki dla dzieci mają funkcję lokalizacji. Dzięki temu rodzic zawsze ma kontrolę, nad tym, gdzie przebywa jego dziecko. W niektórych modelach, dzięki geo-siatkom, możliwe jest nawet wyznaczenie bezpiecznych przestrzeni, w których może przebywać dziecko. Jeżeli pociecha opuści wyznaczony przez opiekuna teren, smartwatch wysyła powiadomienie, o możliwym zagrożeniu. Podczas wyjazdów, kolonii lub wakacji smartwatch pozwala na śledzenie ruchów dziecka. W przypadku zgubienia się bądź potencjalnego zagrożenia daje możliwość natychmiastowego poinformowania opiekuna, za pomocą przycisku SOS. 

Smartwatch dla dzieci

Casualowy smartwatch dla dziecka Garett

Każdy smartwatch dla dzieci Garett występują w wielu wzorach i kolorach. Posiada duże, przejrzyste wyświetlacze, ułatwiające planowanie dziecku codziennych czynności. Zegarek w szybki i łatwy sposób pozwoli na zrobienie zdjęcia, sprawdzenie planu zajęć lub skontaktowanie się z rodzicem. Zegarki Garett wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Funkcjonalny gadżet dotrzyma kroku aktywnemu dziecku i zadba o jego bezpieczeństwo. Smartwatch Garett zapewni dziecku swobodę, jednocześnie dając rodzicom kontrolę i poczucie bezpieczeństwa. Funkcja lokalizacji GPS pozwoli na szybkie zlokalizowanie dziecka. Ponadto moduł geo-ogrodzenie da możliwość wyznaczenia granic przebywania pociechy. Smatwatche dla dzieci Garett dodatkowo wyposażone są w  przycisk SOS, informujący opiekunów o niebezpieczeństwie, natychmiast wysyłając powiadomienia do 3 numerów zapisanych w telefonie. W trosce o spokój rodziców, niektóre zegarki Garett oferują także możliwość odsłuchania odgłosów z otoczenia dziecka. Zegarki Garett oferują wszystkie funkcje telefonów komórkowych. Posiadają wbudowane głośniki oraz mikrofony. Działają z wszystkimi dostępnymi na rynku kartami SIM. Mają wymienne obudowy oraz paski, pozwalające na odmienienie zegarka w kilka chwil!

Dzieci ze smartwatchami

Smartwatch dla dziecka Garmin – inspiracja bajkami

Smartwatche marki Garmin to świetna opcja zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Duży wybór sportowych funkcji, liczenie kroków oraz spalonych kalorii, z pewnością zachęci młodego człowieka, do aktywnego spędzania czasu. Możliwość zlokalizowania dziecka na mapie da rodzicom kontrolę i poczucie bezpieczeństwa, przycisk SOS pozwoli na szybki kontakt z opiekunem.

Ponadto zegarki oferują proste i intuicyjne gry, które z pewnością przyciągną uwagę najmłodszych. Osiągnięcie wymaganej liczby kroków danego dnia odblokuje możliwość zagrania w kolejne propozycje.  Wodoodporność i wysokiej jakości materiały użyte w zegarku, zapewnią wygodę i komfort użytkowania w każdej sytuacji! Fantastyczną funkcją niektórych smartwatchów Garmin jest wymieniana bateria. Jedna wystarcza, na cały rok użytkowania, bez konieczności ładowania i stresowania się rozładowanym zegarkiem. 

Kolorowe smartwatche na rękach

Pomysł na prezent – smartwatch dla dziecka

Smartwatche to urządzenia wprowadzające świat zegarków w zupełnie nową erę! Niepozorne gadżety, ułatwią dziecku planowanie, zapewniają  rozrywkę i nauczą odpowiedzialnego korzystania z najnowszych technologii. Funkcjonalny gadżet zadba także o bezpieczeństwo najmłodszych, dając rodzicom możliwość sprawowania kontroli, nawet na odległość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.