Artykuł sponsorowany.

Instalacja odkurzacza centralnego jest dużą inwestycją, dlatego powinna być dobrze przemyślana i zaplanowana. Przede wszystkim należy wybrać odpowiednie urządzenie, które zapewni wygodę na co dzień i będzie dobrze spełniało swoje zadanie przez wiele lat.

Odkurzacze centralne

Zainstalowanie w domu odkurzacza centralnego, wpływa nie tylko na wygodę w sprzątaniu, ale także na jakość powietrza. Zebrany kurz i brud trafiają przewodami do urządzenia, które po wstępnym przefiltrowaniu wyrzuca zużyte powietrze na zewnątrz budynku. Dzięki takiemu rozwiązaniu mieszkanie zostaje uwolnione od zanieczyszczeń i wielu alergenów.

Odkurzacz centralny to także funkcjonalność. Wysoka moc oraz wygoda użytkowania pozwalają na dokładne i sprawne posprzątanie całego domu. Dodatkowo jest bardzo cichy, ponieważ jednostka centralna zazwyczaj zostaje zamontowana w piwnicy lub garażu.

Odkurzacz centralny Beam – czym się wyróżnia?

Wszystkie modele odkurzaczy centralnych Beam wyróżniają się zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań i możliwością dopasowania modelu do indywidualnych potrzeb. Zastosowanie tak zwanych filtrów samoczyszczących pozwala na uzyskanie świeżości w mieszkaniu i pozbycie się maksymalnej ilości alergenów z powietrza.

Cały zestaw sprzątający waży jedynie ok 3 kg, dlatego jest bardzo poręczny i pozwala na łatwe dotarcie do wszystkich zakątków domu. Pozostała część instalacji składa się z ukrytych w ścianach przewodów, które prowadzą bezpośrednio do jednostki centralnej.

Seria Alliance czy Platinum?

Zarówno w serii Aliance, jak i Platinum można znaleźć modele, które różnią się pomiędzy sobą długością instalacji, a także ilością gniazd, które można do nich podłączyć.

Seria Alliance wyróżnia się nowoczesnym silnikiem, który pozwala na efektywne sprzątanie, a jednocześnie obniżenie zużycia prądu. Odkurzacze Alliance zostały wyposażone w specjalny filtr Hepa, dzięki czemu mogą być zainstalowane nawet w miejscach, gdzie nie ma możliwości odprowadzenia zużytego powietrza na zewnątrz. Zestaw sprzątający tej serii składa się z:

  • węża odpornego na zgniecenie;
  • Interface Beam Alliance;
  • uniwersalnej szczotki Combo Alliance;
  • szczotki 3w1.

Jednym z najważniejszych elementów wyróżniających odkurzacze centralne Beam z serii Platinum jest tłumik, dzięki któremu praca urządzenia jest jeszcze bardziej cicha. Dodatkowo w odkurzaczu został zamontowany wyświetlacz wskazujący godzinę, temperaturę, czas pracy, a także konieczność opróżnienia zbiornika.

W standardowym zestawie sprzątającym serii Paltinum znajduje się:

  • wąż odporny na zgniecenie;
  • teleskopowa rurka;
  • uniwersalna szczotka do podług oraz wykładzin.

Producent Beam

Firma Beam istnieje na rynku już od 60 lat i jest liderem wśród producentów odkurzaczy centralnych. Wyróżnia się wprowadzaniem nowoczesnych rozwiązań, a także dbałością o wygodę i zadowolenie swoich klientów. Dzięki temu odkurzacze centralne Beam cieszą się dużą popularnością już od wielu lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.