Artykuł sponsorowany.

W ostatnich kilku latach słyszeliśmy o nielicznych przypadkach niewypłacalności firm deweloperskich. Nie były one co prawda częste, ale wpłynęły na ogólne postrzeganie rynku przez klientów. Od tej pory ludzie w Polsce są ostrożniejsi i uważniej wybierają firmy realizujące dla nich mieszkania. To pozytywny trend, który zwiększa świadomość konsumenta. Warto stawiać na uczciwych deweloperów, wcześniej zapoznając się z ich historią. Jedną ze sprawdzonych firm deweloperskich jest Geo Grupa.

O firmie Geo Grupa – trochę historii

Początki Geo Grupy sięgają aż do 1988 roku, kiedy to firma zaczęła realizować pierwsze inwestycje. Od tamtego czasu zbudowała ich aż 75. Inwestycje Geo Grupy można zobaczyć w takich miastach jak Kraków, Wrocław, czy Katowice. Warto wspomnieć, że znajduje się w nich ponad 4000 mieszkań. Oznacza to, że tyle rodzin zaufało firmie, dzięki której może mieszkać teraz w pięknym mieście i komfortowych warunkach.

W 2006 roku zostali uznani za najlepszego krakowskiego dewelopera według dziennika Rzeczpospolita. Dwa lata później zajęli znakomite IV miejsce w rankingu 100 najlepszych polskich firm deweloperskich według redakcji Gazety Finansowej.

Firma jest zrzeszona w Polskim Związku Firm Deweloperskich. Związek ten sprawuje pieczę nad firmami deweloperskimi działającymi na rynku polskim. Dba o ich uczciwość i monitoruje sprawozdania finansowe. Zajmuje się ochroną wizerunku branży, ale dba też o to, by klienci firm budowlanych czuli się bezpiecznie.

Budują pięknie i trwale

Geo Grupie warto zaufać też wtedy, kiedy szuka się mieszkania w ładnym stylu. Firma jest laureatem kilku nagród wyróżniających najładniejsze inwestycje.

Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa – to właśnie on przyznaje nagrody w kategorii „Budowa Roku”, których inwestycje prowadzone przez Geo Grupę już kilkakrotnie były laureatami.

Co można kupić od Geo Grupy?

Obecnie Geo Grupa posiada szeroką ofertę dla osób pragnących osiedlić się w aglomeracji śląskiej. Szczegółową ofertę dla Katowic można zobaczyć na stronie: https://geogrupa.pl/pl/oferta/katowice

Nowe mieszkania w Katowicach cieszą się dużą popularnością. Wszystko to za sprawą prężnie rozwijającego się regionu. Górny Śląsk już teraz może poszczycić się siecią dróg, którymi można podróżować do rozmaitych miejsc w kraju i zagranicą. Ułatwia to też katowickie lotnisko, które obsługuje loty nawet do tak egzotycznych państw jak Zjednoczone Emiraty Arabskie. Katowice pięknieją, a ich znakiem rozpoznawczym nie jest już tylko słynny Spodek. Warto samemu przekonać się o zaletach tego miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.