Duża łazienka daje bardzo szerokie możliwości aranżacyjne pozwalając nam na umieszczenie w niej wszystkich rozwiązań niezbędnych do komfortowego korzystania z jej możliwości. Jej przestronność oraz duża dostępność wolnej przestrzeni pozwala na wyposażenie domowej łazienki w niezwykle modne w ostatnich latach rozwiązania, do których należą wanny wolnostojące oraz wanny z hydromasażem. Te pierwsze zachwycają swoim oryginalnym wyglądem, drugie natomiast pozwalają stworzyć domową strefę relaksu.

Wanna wolnostojąca do dużej łazienki – dlaczego warto w nią zainwestować?

Wanny wolnostojące to prawdziwy hit ostatnich lat. Ich oryginalny design łączy w sobie przeszłość z nowoczesnością oraz pozwala na stworzenie unikalnego, oryginalnego w odbiorze wystroju łazienki, w którym wanna będzie zarówno elementem funkcjonalnym, jak i dekoracyjnym. Wanny wolnostojące mogą zostać zainstalowane w dowolnym miejscu łazienki – w dużych pokojach kąpielowych najczęściej umieszcza się je w centralnym punkcie, gdzie w efektowny sposób koncentrują na sobie uwagę.

Ogromne i stale rosnące zainteresowanie wannami wolnostojącymi sprawiło, że znaleźć je można w ofercie coraz większej liczby producentów ceramiki łazienkowej. Nowoczesne i stylowe wanny wolnostojące są dostępne chociażby w katalogu produktów marki Roca. Zachwycają swoją unikalną stylistyką oraz innowacyjnością zastosowanych do ich stworzenia materiałów. Warto zwrócić uwagę chociażby na wanny wolnostojące Maui i Ariane, które wykonane zostały z nowoczesnego kompozytu Stonex. To miły w dotyku, ciepły, wyjątkowo trwały i odporny na zabrudzenia oraz promieniowanie UV materiał, który zachwyci każdą, nawet najbardziej wymagającą osobę.

Nowoczesna wanna z hydromasażem – idealne wyposażenie dużej łazienki

Drugim rozwiązaniem, które warto wziąć pod uwagę planując wyposażenie dużej, przestronnej łazienki jest wanna z hydromasażem. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na stworzenie strefy SPA we własnym domu oraz gwarantuje czerpanie jeszcze więcej korzyści i satysfakcji z codziennych kąpieli. Jej zakup docenią zwłaszcza miłośnicy długich kąpieli, którzy nie wyobrażają sobie ich zastąpienia szybkim prysznicem. Nowoczesne wanny z hydromasażem są wyposażone w specjalne systemy, które są w stanie przemienić każdą kąpiel w niezwykle przyjemne doznanie oraz zadbać jednocześnie o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie.

Wanna z hydromasażem z oferty marki Roca, w którą zdecydowanie warto zainwestować to model Linea z systemem Effects Gold. Oferuje masaż wodny i powietrzny, chromoterapię, czyli terapię kolorami oraz funkcję automatycznego podtrzymywania temperatury wody, którą docenimy wanny z hydromasażem szczególnie podczas dłuższych kąpieli oraz w okresie zimowym. Wszystkie Linea posiadają dyskretny panel sterowania wbudowany w rant, za pomocą którego możemy dostosowywać parametry i moc hydromasażu do osobistych, bieżących potrzeb. Występują w kilku rozmiarach, co pozwala na dostosowanie wielkości wanny do ilości dostępnego w łazience miejsca oraz potrzeb jej przyszłych użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.