Tanie firany i zasłony do domu lub do dalszej odsprzedaży? Najlepiej kupować je w miejscach, które oferują hurtowe ceny. Zobacz pięć naszych propozycji miejsc, w który można kupić firany i zasłony w niskich cenach.

Dyskonty i hipermarkety

Kiedy myślimy o tanich zakupach, pierwszym skojarzeniem zazwyczaj są hipermarkety i sklepy dyskontowe. Tu ceny potrafią przyjemnie zaskakiwać niskim poziomem i dotyczy to nie tylko artykułów spożywczych. Przy odrobinie szczęścia można kupić firany lub zasłony naprawdę tanio.

Czy są minusy takiego rozwiązania? Największym jest ograniczenie do wyrobów gotowych. Nie uda się kupić firany o określonej szerokości i sposobie mocowania do karnisza. Firany i zasłony sprzedawane w marketach i dyskontach są produkowane z myślą o oknach mających standardowe wymiary. Także wybór wzorów i kolorów ogranicza się do tych najpopularniejszych. To niewątpliwie dobra oferta, ale tylko dla wąskiej grupy odbiorców.

Wyprzedaże w likwidowanych sklepach

Takie okazje trafiają się raczej rzadko, bo też i wcale nie ma tak dużo sklepów, które chciałyby się likwidować. A jeśli nawet są, to ilość towarów w nich jest ograniczona. Jeśli jednak mamy odrobinę szczęścia, możemy kupić modne firany i zasłony w bardzo atrakcyjnych cenach.

Plusem takiego rozwiązania jest bliskość sklepów lokalnych i stosunkowo mała liczba chętnych do zakupu – wszak nie każdy kupuje codziennie nowe firanki bądź zasłonki. Minusem ograniczony asortyment. W wielu sklepach stacjonarnych dostępne są te tkaniny dekoracyjne, które się najlepiej sprzedają, a więc w najmodniejszych wzorach i kolorach. Inne są sprowadzane na zamówienie, co przy likwidacji sklepu nie jest możliwe.

Bazary

Bazary, targowiska, jarmarki, hale targowe – wszystko to brzmi nieco archaicznie, wręcz abstrakcyjnie, jednakże tam też warto się udać w poszukiwaniu hurtowych cen. Co prawda bazarowi daleko do hurtowni firan i zasłon pod względem liczby wzorów i kolorów, jednak jest szansa, że uda się kupić dokładnie takie firanki, jakie są potrzebne.

Minusem kupowania na bazarze jest niewygoda, niektóre stoiska są małe i trudno dokładnie obejrzeć tkaniny, oraz – najczęściej – wymógł płatności gotówką.

Hurtownie stacjonarne

Gdzie, jak nie w nich szukać hurtowych cen? Stacjonarne hurtownie firan i zasłon, które umożliwiają robienie zakupów detalicznych, mogą liczyć na stały napływ klientów. Tu, jak w każdej hurtowni, wybór jest naprawdę duży, a ceny zachęcająco niskie.

Minusem zakupów w hurtowniach stacjonarnych może być wymóg robienia zakupów hurtowych. Niektóre hurtownie udostępniają swoje towary tylko podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą, które przeznaczają je do dalszej sprzedaży.

Sklepy i hurtownie internetowe

Internet niemal od początku istnienia był postrzegany jako miejsce, w którym można dokonywać tanich zakupów. Niewątpliwie jest to prawda, ale tylko pod warunkiem, że trafimy na profesjonalną hurtownię zasłon i firan. Do takich niewątpliwie zalicza się sklep: https://alena-firany.pl/sprzedaz-hurtowa. Co ciekawe, można tu nie tylko liczyć na stałą sprzedaż w cenach hurtowych, ale też na dodatkowe rabaty w ramach cyklicznych wyprzedaży hurtowych. Trzeba przy tym podkreślić, że sklepy i hurtownie internetowe mają obecnie najbardziej rozbudowaną ofertę, z którą nie są w stanie konkurować placówki stacjonarne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.